|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діафрагма | 50мм |
|---|---|
| Тип монтажу | RIS/Picatinny |
| Довжина [mm] | 400 |
| Регулювання | пион, уровень |
| Тип прицельных крестов | Mil-Dot |
| Діаметр лінзи | 50 |
| Колір підсвітки | червоний/зелений |
| Вага | 660g |
| Тип | CR2032 |
| Довжина [mm] | 400мм |
| Підсвітка креста | зеленый, красный |
| Колір | Чорний |
| Збільшення | 6-24x |
| Матеріал виготовлення | Металл |